Zachraňte zdravotnictví

Zachraňte zdravotnictví

České zdravotnictví patří mezi nejlepší na světě a každým dnem se dále zlepšuje. Nic z toho by ale nešlo bez vzdělaných, odvážných a obětavých lidí, kteří ho svou prací každý den utváří. Zdravotnictví zkrátka potřebuje každou schopnou ruku. Že jste to možná právě vy?

Víme, co ve vás je.
Objevte to také!

VOŠ

Poznejte obory Vyšší
zdravotnické školy
a poznejte sebe

Diplomovaná Všeobecná sestra

Ošetřuje pacienty, připravuje je k lékařskému ošetření a stará se o hladký chod oddělení – bez všeobecných sester se zdravotnictví neobejde. Uplatnění najdou v ČR i celé EU.

+ chci vědět víc

Diplomovaná Všeobecná sestra – kombinované

Pracujete, ale hledáte prostor pro vlastní rozvoj? Zkuste kombinované studium, staňte se diplomovanou všeobecnou sestrou a dejte své kariéře nový smysl.

+ chci vědět víc

Diplomovaná Dětská sestra

Péče o dětské pacienty je péčí o budoucnost nás všech. Pomáhat těm nejmenším není jen práce, ale životní poslání, které má neoddiskutovatelný smysl. Nový obor, který budeme otevírat každoročně!

+ chci vědět víc

Diplomovaný Farmaceutický asistent

Moderní medicína se bez farmaceutického průmyslu neobejde. Výzkum, vývoj, výroba i prodej léčiv je polem pro farmaceutické asistenty. Pomozte lidem na cestě ke zdraví! Každoročně otevíráme tříletý akreditovaný vzdělávací program v denní formě vzdělání.

+ chci vědět víc

Diplomovaný Zubní technik

Zuby jsou nezbytné pro zdraví i společenský život každého z nás. Nadějí pro pacienty s defektním chrupem jsou zubní náhrady a lidé, kteří je vyrábí – třeba právě vy! OTEVÍRÁME každoročně 1 studijní skupinu.

+ chci vědět víc

Diplomovaný Zdravotní laborant

Dveře do veřejného i soukromého zdravotnictví a vědeckých ústavů jsou vám otevřené. Laboratoře, „týlová podpora” zdravotnictví, vzdělané odborníky nutně potřebují! Ve školním roce 2024/2025 obor NEOTEVÍRÁME.

+ chci vědět víc

Učte se od nejlepších

Zdravotnická škola Hradec Králové patří k nejprestižnějším „zdrávkám” v ČR. Mezi učiteli působí prvotřídní odborníci, kteří se s vámi podělí nejen o učebnicové znalosti, ale především o své zkušenosti, nasbírané dlouholetou praxí v oboru.

+ chci vědět víc
Učte se od nejlepších

Zažijte to

Vlastní zkušenost je nejlepší forma učení. Proto naši studenti pravidelně dochází na praxe do Fakultní nemocnice Hradec Králové. Moderní vybavení, uznávaní specialisté, skuteční pacienti – to vše vás čeká při pravidelné praktické výuce.

+ chci vědět víc
Zažijte to