Aktuality DM

Zapojte se s námi – Batůžkový projekt do škol

Batůžkový projekt je podpůrná aktivita určená dětem mateřských a základních škol v chudobou sužovaných zemích.

  • Více informací o projektu naleznete zde. 
  • Co zabalit do batůžku? Dozvíte se zde. 

Zkompletované batůžky můžete nosit na DM Hradecká Mgr. Pavle Štanderové. Chcete-li se zapojit a nemůžete zkompletovat celý batůžek, napište na domov@zshk.cz a domluvíme se s Vámi individuálně.

Děkujeme.

Nedělní uzavření DM

Domov mládeže bude do odvolání otevírat v pondělí od 6. hodin. V neděli bude uzavřen. V případě potřeby kontaktujte vedoucí vychovatelku hana.kujalova@zshk.cz.

Otevření DM od 3. ledna 2021

Budova domova mládeže v Hradecké ulici bude otevřena od neděle 3. ledna 2021 od 17. hodin v běžném provozu. Budova domova mládeže v Komenského ulici zůstává prozatím uzavřena. V případě dotazů kontaktujte vedoucí vychovatelku hana.kujalova@zshk.cz.

Stravování

Školní jídelna bude z organizačních důvodů v provozu až od úterý 5. ledna. Prosíme o včasné přihlášení stravy na www.strava.cz, telefonické přihlášení momentálně není možné.

Úhrada za prosinec

Úhrada pobytu v DM za měsíc prosinec:

  • žáci 4. roč. a VOŠ, kteří navštěvují výuku od 1. 12. – plná cena ubytování,
  • žáci 1. – 3. roč. a VOŠ, kteří mají praktickou výuku a částečně prezenční výuku – polovina ceny ubytování,
  • žáci, kteří jsou na praxi v místě bydliště, případně nemají žádnou výuku z organizačních důvodů školy – bez poplatku za ubytování.

Poplatek se bude opět výjimečně strhávat až v průběhu měsíce prosince.

Otevření domovů mládeže

Už se na Vás moc těšíme a oznamujeme, že ubytování bude možné na DM od úterý 24. 11. 2020, a to v Hradecké ulici kdykoli a v Komenského ulici od 19 hodin pro žáky/studenty v prezenční výuce a pro žáky/studenty, jimž byla vládou uložena pracovní povinnost.

Úhrada

Sdělujeme všem ubytovaným, že úhrada za měsíc říjen se z rozhodnutí paní ředitelky snižuje všem o polovinu. Úhrada za měsíc listopad bude výjimečně vyúčtována až na konci listopadu dle aktuální situace.