Jsme ZSHK.
Vaše příští adresa.

Práce ve zdravotnictví je náročná, ale dobrý pocit z pomoci druhému je odměna k nezaplacení.

Na ZSHK klademe důraz na propojení teorie a praxe. I díky tomu se z našich absolventů stávají žádaní odborníci v ČR i celé Evropské unii.

Proč studovat ZSHK?

Moderní škola s pevnými základy

Už 70 let vzděláváme budoucí zdravotníky. Zkušenost a tradice ale nemohou obstát, pokud nenásledují vývoj oboru a společnosti. Proto výuku na ZSHK neustále přizpůsobujeme nejnovějším technologiím i vědeckým poznatkům v oboru. Důkazem jsou řady našich absolventů, kteří se stali uznávanými kapacitami svého oboru.

Jistota dobrého uplatnění

Zdravotnictví potřebuje schopné pracovníky. O co je studium na ZSHK náročnější, tím lepší je uplatnění našich absolventů na trhu práce. Veřejné i soukromé zdravotnictví nabízí perspektivu prestižního, dobře placeného a především smysluplného zaměstnání. Protože zdraví vždy bylo, je a bude nejcennější hodnotou každého z nás.

Zázemí odborné výuky

ZSHK je pověstná vysokou úrovní odborné výuky. Naši vyučující nejsou jen pedagogové – ve svých oborech mají bohaté pracovní zkušenosti, které předávají studentům. Moderní vybavení laboratoří a odborných učeben patří mezi priority ZSHK. Věříme, že úzký kontakt s praktickým zdravotnictvím je podmínkou kvalitního vzdělání.

Praxe ve Fakultní nemocnici

Náplní studia je vedle teoretické odborné výuky také pravidelná praxe ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. Díky tomu si naši studenti utužují své znalosti v nejmodernějším prostředí pod dohledem zkušených odborníků. Zkušenosti s reálným provozem velké nemocnice patří mezi hlavní výhody našich absolventů na trhu práce.