Staňte se hrdinou!

Staňte se hrdinou!

Být zdravotníkem znamená mít důvěru lidí. Chránit zdraví a životy, rozdávat pomoc i útěchu. Zdravotník musí přijmout zodpovědnost za svá nelehká rozhodnutí. Odměnou je vděk a uznání pacientů i široké veřejnosti.
Kariéra v oboru, který má smysl, začíná na ZSHK.

Víme, co ve vás je.
Objevte to také!

Poznejte obory Střední
zdravotnické školy
a poznejte sebe

Asistent zubního technika

Asistent zubního technika vyrábí zubní náhrady, které vrací lidem úsměv do tváře. Pokud máte šikovné ruce, trpělivost a chuť pomáhat, tohle je obor pro vás. Obor otevíráme vždy v sudém roce.

+ chci vědět víc

Zdravotnické lyceum

Už teď víte, že chcete po maturitě na medicínu? Zdravotnické lyceum vám otevírá dveře – díky lékařskému zaměření studia budete mít před ostatními pořádný náskok. Obor otevíráme každoročně.

+ chci vědět víc

Praktická sestra

Ošetřovat pacienty, přispívat jejich uzdravení. To je úkolem praktické sestry – zdravotníka, který je lidem nejblíže. Proměňte nemocnice a ordinace v příjemné místo! Obor otevíráme každoročně.

+ chci vědět víc

Laboratorní asistent

Je chemie váš šálek kávy? Pak budete skvělý laboratorní asistent, který pro lékaře a jejich pacienty zajišťuje laboratorní testy všeho druhu. A pokračovat můžete na VŠ. Obor otevíráme v lichém roce.

+ chci vědět víc

Učte se od nejlepších

Zdravotnická škola Hradec Králové patří k nejprestižnějším „zdrávkám” v ČR. Mezi učiteli působí prvotřídní odborníci, kteří se s vámi podělí nejen o učebnicové znalosti, ale především o své zkušenosti, nasbírané dlouholetou praxí v oboru.

+ chci vědět víc
Učte se od nejlepších

Zažijte to

Vlastní zkušenost je nejlepší forma učení. Proto naši studenti pravidelně dochází na praxe do Fakultní nemocnice Hradec Králové. Moderní vybavení, uznávaní specialisté, skuteční pacienti – to vše vás čeká při pravidelné praktické výuce.

+ chci vědět víc
Zažijte to