Úřední deska

Vyhlašuji Výzvu k podání nabídek na výběrové řízení s názvem Dodávka didaktických pomůcek. Výběrové řízení je realizováno v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Královéhradeckém kraji (OPVK). Potřebná dokumentace:

Text Výzvy,   Příloha č. 1 - Krycí list,   Příloha č. 2 - Čestné prohlášení,    Příloha č. 3 - Vymezení předmětu zakázky,    Příloha č.4 - Návrh smlouvy.

3. prosince 2013, PaedDr. Soňa Lamichová

Výsledek výběrového řízení


Vyhlašuji Výzvu k podání nabídek na výběrové řízení s názvem Dodávka výpočetní techniky. Výběrové řízení je realizováno v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Královéhradeckém kraji (OPVK). Potřebná dokumentace:

Text Výzvy, Příloha č. 1 - Krycí list, Příloha č. 2 - Čestné prohlášení, Příloha č. 3 - Návrh smlouvy

18. listopadu 2013, PaedDr. Soňa Lamichová

Výsledek výběrového řízení


Vyhlašuji Výzvu k podání nabídek na výběrové řízení s názvem Dodávka vybavení odborných pracovišť fyziky, chemie a biologie. Výběrové řízení je realizováno v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Královéhradeckém kraji (OPVK).

Potřebná dokumentace je k dispozici níže:

Text Výzvy na předepsaném formuláři

Zadávací dokumentace

Příloha č. 1 - Krycí list, Příloha č. 2 - Čestné prohlášení, Příloha č. 3 - Vymezení předmětu zakázky, Příloha č. 4 - Návrh smlouvy

21. října 2013, Soňa Lamichová, projektová manažerka, ředitelka školy

Odpověď na dotazy k zadávací dokumentaci

Výsledek výběrového řízení; Výsledek výběrového řízení - dodatek

 


Archiv

Mens Footwear Online

PřílohaVelikost
PDF icon Vysledek_vyzvy.pdf177.25 KB