Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

pátek 23.11.2018  |  lichý  |

 chýbajúci
Barborková (0..11), Beránková (0..11), Brendlová (0..11), Dlabáčková (0..11), Dohnalová (0..11), Dostál (0..11), Horáková (0..11), Kempfová (0..11), Klimešova (0..11), Lankašová (0..11), Marešová (0..11), Pitterová (0..11), Polívková (0..11), Rundová (0..11), Strnadová (0..11), Šafaříková (0..11), Štindl (0..11), Takáčová (0..11), Trejtnarová G. (0..11), Vodičková (6..6), Zemanová (0..11), Zlatovský (0..11), Zubrova (0..11),  
2.P, 1.K, 3.U,  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda skupina predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
  0 2.L   OBN 220 Šťastná M přesun na 1. hod.
  1 2.B Dm JAN 205 Vasilevská M náhrada za 15.11.
  1 1.B   VOP   Rezková M celá třída exkurze FN
  1 2.Z Pm INT 120 Špáta   1.-2. hod. skupina Pm
  3 3.A Pm TEV T1 Doksanská M přesun ze 6. hod.
  3 3.A Dm TEV T2 Buršík M přesun ze 6. hod.
  6 2.L   HHT 319 MRÁZ M náhrada za 14.11.
Brendlová 0 1.U Dm KRM 326 Čechová S 0.-4. hod. spojiť s KRM 1.U
Beránková 1 3.E   EKO 221     odp., DSP
  2 3.E   EKO 221 Doubravová P  
  3 2.L   EKO KL Doubravová P  
  4 2.L   EKO 221 Doubravová P  
Barborková 1 2.L   LVE 219     odp., DSP, místo toho OBN
  3 3.A   JCE 219     odp., DSP, místo toho TEV
  4 1.G   MAT 112 Musílková N LVE - DSP, místo toho MAT
Dlabáčková 0 4.A b OSN F3     0.-5. hod. pod vedením staniční sestry
Dostál 2 2.A   CHE 316 Chrobáková N SP
  4 1.H Dm CHE 120 Vágnerová P  
  5 2.E   CHE 307     odp., DSP, pauza na oběd
  6 3.E   CHE 127     odp., DSP
Horáková 3 1.F   IKT 227     odp., ŘS Moodle
  4 1.F   IKT 227     odp., ŘS Moodle
  5 2.C Dm IKT 227 Šín P  
Kempfová 0 3.B c OSN F7     0.-5. hod. pod vedením staniční sestry
Lankašová 0 4.A c OSN F4     0.-5. hod. pod vedením staniční sestry
Marešová 4 1.B c VOP 309 Rezková S 4. - 6. hod. spojiť skupiny
Polívková 0 1.E   DEJ 219     odp., DSP
  1 1.E Dm JNE 230     odp., DSP
  3 2.E D JNE 230 Náhlovská N SP
  5 2.G   DEJ 319 Poláková N SP
Rundová 1 3.G Pm TEV T1 Doksanská N  
  2 2.E Dm TEV T1 Jarotek P  
  4 4.E   MAT 127 Makarovová Ouhrabková P BIO - DSP, místo toho MAT
  5 1.A Pm TEV T2 Buršík S spojit skupiny
Strnadová 0 3.A   PSK 110     odp., DSP
  1 2.B   PSK 110     odp., DSP
  3 2.G   PSK 110 Jarotek N SP
  4 3.E   PSK 110 Poláková - odb N SP
  5 4.E 4 SPK 110     odp., DSP
  6 4.E 4 SPK 110     odp., DSP
Šafaříková 1 3.A Pm VOP 309 Benešová S Spojiť s VOP 3.A 313
  2 3.A Pm VOP 309 Benešová S Spojiť s VOP 3.A 313
Štindl 1 1.A   BIO 127 Gebrtová P  
  2 2.C   BIO 127 Poláková - odb N SP
  3 2.B   OZP 219 Plašilová M CHE cv. - DSP, místo toho přesun OZP ze 6. hod.
  4 2.B Dm CHE 121 Špáta P  
  5 2.L   BIO 127 Plašilová N SP
  6 1.G   BIO 316 Gebrtová P  
Takáčová 3 3.G Dm MAT 205 Trejtnarová M. P  
  4 3.G Pm MAT 320 Trejtnarová M. P  
Zemanová 0 4.A a OSN F2     0.-5. hod. pod vedením staniční sestry
Zlatovský 0 4.E, 4.G 3 SEF 222     odp., DSP
  1 4.E, 4.G 3 SEF 222     odp., DSP
  2 1.E Pm FYZ 222 Kalousová M, N SP
  3 1.E Dm FYZ 222 Kalousová M, N SP
  4 3.A Dm FYZ 222     odp., DSP, pauza na oběd
  5 3.A Pm FYZ 222     odp., DSP


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
  0 2.K JAN HH 109  
  1 2.K JAN HH 109  
  2 2.K KLP VJ 324  
  3 2.K KLP VJ 324  
  4 2.K KLP VJ 324  
  5 2.K OIN   IH  
  6 2.K OIN   IH  
  8 2.K FKL   114  
  9 2.K FKL   114  
22.11.2018 8:14  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk