Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

čtvrtek 20.9.2018  |  sudý  |

 chýbajúci
Beránková (0..11), Dlouhá (0..11), Dohnalová (0..11), Kadeřávková (0..5), Leláková (0..11), Plašilová (0..11), Poláková - odb (0..11), Polívková (0..11), Trejtnarová (0..11), Trundová (0..11), Vojtová (0..11),  
3.P, 2.K,  
127 (0..11), 121 (0..11),  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
  0 4.L CKB 109 Veselková M přesun ze 4. hod.
  0 3.G SEB 120 Rundová   přesun na 2. hod.
  1 3.G SEB 120 Rundová   přesun na 3. hod.
  3 1.K         od 10. hodin perioperační dny
  3 4.E JNE 316 Chrobáková M přesun z 8. hod.
  4 2.E PSK 110 Strnadová P přesun z 6. hod.
  4 2.P JAN 309 Hošková M přesun z 1. hod.
  4 4.L HHT 112 MRÁZ M náhrada za 19.9.
  6 2.P OPE F2 Kadeřávková M 6.-9. hod. výuka odd. novorozenců FN
  6 2.P OPE F2 Heřmanová M 6.-9. hod. odd. novorozenců FN
  6 3.B VOP 112 Rezková M přesun z 8. hod.
  8 3.G TEV T2 Rundová M přesun z 10. hod.
  8 3.G JAN 208 Hošková M přesun z 9. hod.
Beránková 2 3.G EKO IHk     odp., DSP
  3 3.G EKO 112     odp., DSP
  4 4.G EKO 319     odp., DSP
Dohnalová 1 2.C VOP 313 Chrzová S spojit skupiny
  2 2.C VOP 313 Chrzová S spojit skupiny
  6 2.E PSK 316     odp., přesun na 4. hod.
  7 2.E PSK 316     odp., DSP
Leláková 1 2.U ZAP 110     odp., ŘS
  5 2.P VYO 109     odp., ŘS,
  6 2.P VYO 109     odp., ŘS
  7 4.G, 4.E OES AU     odp., DSP
Poláková - odb 2 2.P OGP 120     odp., ŘS
  3 2.P OGP AU     odp., ŘS
  6 2.B VOP 309 Lankašová S spojit skupiny
  7 2.B VOP 309 Lankašová S spojit skupiny
  8 3.G ZKO 318     odp., DSP
Polívková 5 2.L DEJ 220 Takáčová N SP
  6 1.H DEJ 319     DSP
Plašilová 3 1.P AFY 316     odp., ŘS
  4 1.P AFY 316     odp., ŘS
Trejtnarová 1 2.P VYO 227     odp., ŘS
  2 2.P VYO 227     odp., ŘS
  3 2.P OSE 309     odp., ŘS
  4 2.P OSE 309     odp., ŘS
  5 2.P OSE 309     odp., ŘS
  6 2.P OSE 205     odp., ŘS
Trundová 8 1.P OSE 307     odp., ŘS
Vojtová 1 2.B VNL 312     odp., DSP
  2 2.B VNL 312     odp., DSP
  5 1.F VYC 313     odp., ŘS
  6 3.B VNL 112     odp., DSP
  7 3.B VNL 112     odp., DSP


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
  0 1.K JLA JR 110  
  1 1.K JLA JR 109  
  2 1.K ISZ HO 227  
  2 3.G SEB RU IHk  
  3 3.G SEB RU IHk  
121 0 3.E SEB GE 120  
121 1 3.E SEB GE 120  
121 3 2.Z SAP DS 316  
121 4 1.F CHB SL 109  
121 6 4.E VLM DS 129  
121 7 4.G VLM DS 205  
127 1 2.F FKL EHE 312  
127 2 2.F FKL EHE 312  
127 3 3.E BIO GE 112  
127 4 3.G BIO RU 112  
127 5 3.G FYZ ZL 318  
127 6 3.H STO EBE 110  
127 7 3.A FYZ ZL 220  
127 8 1.G ZEM CI 112  
207 0 1.H CHE DS 109  
19.9.2018 8:40  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk