neregistrovaná verzia

středa 19.6.2019  |  lichý  |

 chýbajúci
Brendlová (0..12), Brychtová (0..3), Čechová (0..5), Činčurová (0..12), Dohnalová (0..3), Dostál (0..12), Doubravová (0..5), Gebrtová (0..12), Heřmanová (0..12), Horáková (0..12), Hošková (7..12), Chrobáková (6..7), Jarotek (0..12), Kestřánková (0..12), Munzar (0..12), Musílková (0..12), Plašilová (0..12), Poláková (6..9), Svidenská (0..12), Štindl (0..12), Trejtnarová G. (0..12), Vojtová (0..12),  
3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 3.H, 2.L (0..12), 4.L, 3.E (0..12), 4.E, 4.G, 1.P, 2.P, 3.P, 1.K, 2.K, 2.Z, 1.U, 2.U, 3.U, 1.F, 2.F, 3.F,  
312 (0..12), 316 (0..12), 320 (0..12), byt (0..12), 129 (0..12),  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
Brychtová 2 1.E JAN 109 Hornychová M  
Činčurová 8 1.G ZEM 127     odpadá, DSP
Dostál 0 1.E CHE 121     0-1. hodina - odpadá, DSP
  2 2.E CHE 318 Vágnerová M  
Gebrtová 2 2.G TEV T1     odpadá
  5 1.H TEV T1 Lacman N  
Horáková 7 1.B IKT 221     7-8. hodina - odpadá, DSP - moodle
Heřmanová 3 1.G PRP 403 Dlabáčková P  
  4 1.E PRP 403 Dlabáčková P  
Jarotek 3 1.H TEV T2 Rundová P  
  7 1.G TEV T2     odpadá
  8 2.G FYZ 109 Zlatovský P místo JLA (DSP)
Musílková 1 2.C PSK 307 Benešová M místo 0. hodiny (FYZ - DSP)
  3 1.H IKT 221 Pitterová N  
  4 1.H IKT 221 Pitterová N  
  5 2.G MAT 112 Zlatovský P  
  6 1.G MAT 112 Makarovová Ouhrabková P  
Munzar 1 2.E JCE 318     odpadá, DSP
  2 1.H LVE 219 Lacman M  
Plašilová 2 1.G PRP 403 Lankašová P  
Štindl 1 1.A BIO 127     odpadá, DSP
  2 2.B CHE 220 Špáta P  
  4 1.B BIO 109 Rundová P  
  5 2.E BIO 127 Rundová P  
  6 3.G CHE 127 Vágnerová P  
Svidenská 3 2.G JAN 121 Hornychová M  


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
312 1 2.B JCE ME 220  
312 2 2.B CHE ST 220  
312 6 2.B LVE ME 220  
312 7 2.B FYZ OU 220  
316 1 1.B JCE PN 219  
316 6 1.B MAT TA 219  
320 2 2.C JAN VA 114  
18.6.2019 7:22  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk