Studentský den již po šestnácté

Ve čtvrtek 15. listopadu bylo celé dopoledne na zdravotnické škole v Hradci Králové zcela v režii jejích studentů, kteří již tradičně oslavovali svůj svátek, 17. listopad. I letošní, již 16. ročník, byl plný veselí, smíchu, dobré zábavy, ale i vážných témat týkajících se života celé společnosti. Celé dopoledne bylo ve stylu „ Retro“, které se zobrazilo zejména ve sportovní části soutěží, zatímco hlavní téma „Studenti a totalita“, které se zabývalo celospolečenským významem studentského hnutí v různých obdobích života naší země, se stalo náplní literárního a výtvarného zpracování.

Nescházela ani velmi zábavná a vtipná módní přehlídka sportovních modelů. Na závěr proběhla rovněž tradiční burza předmětů od drobných sponzorů a členů profesorského sboru, jejíž celý výtěžek spolu se symbolickým startovným za každého žáka poputuje tradičně i letos na adopci indické holčičky a na jiné charitativní účely. A nejedná se o malou částku, i v letošním roce bude takto použito přes 9 tisíc korun.

Letošní ročník byl ve skvělé režii žáků 3.E a 3.G. Už dnes se těšíme na další ročník, přestože za uspořádáním této akce je mnoho a mnoho práce a času.

Více v naší fotogalerii.