Velký sportovní úspěch školního kinballového družstva

Ve čtvrtek 18. října 2012 dosáhlo smíšené družstvo hráčů kinballu historického sportovního úspěchu. V ten den se konal ve sportovní hale Třebeš již 2. ročník mezinárodně obsazeného turnaje v kanadské míčové hře kinball, Inter G Cup Hradec Králové. Zatímco v loňském roce skončilo naše družstvo na druhém místě za družstvem z Belgie, letos naši ve velké domácí i zahraniční konkurenci dokázali zvítězit a získat nejenom pohár a zlaté medaile, ale i skvělý pocit z velkého vítězství.

Ve finálovém zápase dokázalo naše družstvo ve složení Jakub Malík(kapitán družstva), Jirka Světelský, Ondra Kuba, Eva Kotásková, Jitka Černohorská  a Nony Navrátilová přehrát kanadský tým, tedy tým z kolébky tohoto stále více populárního sportu. Kanaďané se museli spokojit se stříbrem, bronz si odvezlo družstvo sklářů ze Železného Brodu.

Ceny kromě předsedy ČSK Martina Paura předávali i náměstek primátora Hradce Králové Martin Soukup a poslanec a hokejová legenda Jiří Šlégr, s nímž proběhla po skončení sportovní části programu neformální a příjemná beseda.

Naše škola se významně podílela i na organizaci tohoto turnaje, který proběhl i za příjemné podpory vedení naší školy. Hráčům, organizátorům, zdravotníkům i vedení školy patří velký dík.

Více v naší fotogalerii.