Mezi mosty pošesté

Dne 18.9.2012 se konal na řece Labi již tradiční závod raftů, organizovaný Gymnáziem J.K.Tyla.

Letošního závodu se zúčastnilo 14 posádek včetně reprezentantů naší školy. I když se naše družstvo mělo možnost secvičit až hodinu před samotným závodem, přesto v kvalifikační jízdě obsadilo skvělé 4. místo. Rovněž postup ze čtvrtfinále se podařil. Bohužel v semifinále  se na členech naší posádky projevila únava a postup do finále čtyřech nejlepších raftů se o jedno místo nepodařil. Nicméně v malém finále naše družstvo napjalo všechny síly a vybojovalo celkově vynikající 6. místo.

Za svoje úsilí zaslouží všichni reprezentanti školy velké poděkování a respekt.
Naše posádka startovala ve složení: Jakub Malík, Lukáš Walter, Tereza Blechová, Antonín Derner, Ondřej Kuba, Vojtěch Zajíček, Nikola Součková, Míša Doubková, Veronika Johnová, Petra Těšitelová a Jan Horáček.

v Hradci Králové 10.10.2012, Tomáš Jarotek, vedoucí družstva.