Florbalový turnaj ve Svitavách 2012

V pátek 30. 3. se naše florbalová družstva dívek a chlapců zúčastnila již tradičního a velmi dobře organizovaného turnaje zdravotnických škol ve Svitavách.
Družstvo dívek prochází generační obměnou a navíc vlivem několika dalších akcí naší školy absolvovalo celý turnaj v počtu jen 8 hráček - na ploše, která je 5x větší než naše tělocvična. Děvčata  bojovala - 2 utkání prohrála jen o jednu branku. V konečném součtu to nestačilo než na nepopulární 4. místo. Přesto zaslouží za své nezměrné nasazení a snahu velkou pochvalu a nelze než vyjádřit spokojenost s jejich reprezentací školy.
Naopak družstvo chlapců se podařilo sestavit velice vhodně a již přípravné tréninky před turnajem napovídaly o velké chuti i formě. Do všech zápasů družstvo nastoupilo velice zodpovědně, s pokorou, ale rovněž se zdravým sebevědomím. I v minulosti jsme měli dobrá chlapecká družstva, ale vždy něco scházelo... Tentokrát to konečně vyšlo a hlavním pilířem se stala soudržnost, kolektivní obětavost a nadřazení celku s enormní snahou po celkovém vítězství. Tento cíl se podařilo splnit a odměna při konečném vyhlášení byla pro všechny velice sladká.                   

Tomáš Jarotek, vedoucí družstev

Sneaker Release Dates 2019