Slavnostní finále Miss panenka 2010

Dne 1. 6. 2010 se v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové již pátým rokem konalo slavnostní finále soutěže Miss panenka  Unicef pod záštitou Českého rozhlasu Hradec Králové.  Jako každý rok se soutěže účastnily i obě budovy domova mládeže VOŠZ a SZŠ Hradec Králové. Do této akce letos naši žáci ušili celkem 11 panenek a přispěli tak  dobré věci.  Součástí vyhlášení byl i kulturní program, kde jsme mohli vidět a slyšet zpěváka Marka Ztraceného, pražskou zpěvačku Madalenu a taneční skupinu T-BASS.

Porota skládající se z významných osobností Královéhradeckého kraje rozhodla o vítězství tří panenek. Naše zástupkyně - panenky „sestřička Ema“ a „Kominíček“ -  mezi nimi bohužel nebyly. Tentokrát zvítězila a na prvním místě se umístila dvojpanenka Mach a Šebestová.

Žáci z DMK podpořili tento projekt a vybrali mezi sebou peníze na zakoupení panenky „tenistky Sereny Williamsové“ a z DMH „fotbalisty Zlatana Ibrahimovice“ - i  tím jsme přispěli na očkování proti smrtelným nemocem. Akce se nám velmi líbila.  Text – Daniela Mutinská foto: Foralová

Více v naší fotogalerii.