Vítězný florbal ve Svitavách

Dne 31. 3. 2010 se ve Svitavách konal již 5. ročník turnaje zdravotnických škol ve florbalu. Jako vždy byl kvalitně organizačně zajištěn a navíc se hrálo v krásné víceúčelové hale.
Pro naše družstva dívek a chlapců je vždy největším problémem přivyknout asi tak 4-krát větší hrací ploše, než na jaké jsou zvyklí trénovat v naší škole. Nicméně se vše podařilo díky obrovské houževnatosti, obětavosti a nasazení fyzických i psychických sil všech zúčastněných.
Děvčata prošla celým turnajem bez porážky. Chlapci ve finále rozdrtili největšího soupeře z Ústí nad Orlicí, se kterým ve skupině remizovali 1: 1, právě díky všem výše uvedeným vlastnostem 6: 0. Je velice přínosné, že vedle několikaletých opor dívek a chlapců ze 3. a 4. ročníků se daří vytipovat a přivádět do sestavy nováčky přicházející na naši školu.
Družstvo chlapců hrálo ve složení: Knoflíček Jan, Ždánský Marek, Kalina Filip, Pásler Adam, Brázda Pavel, Zajíček Vojtěch, Zdařil Filip, Freiberg Jan, Kugler Michal, Walter Lukáš, Vaněk Pavel, Haltuch Jan, Těšínský Lukáš, Novotný Tomáš a Lněnička Tomáš.
Družstvo dívek hrálo ve složení: Havlová Veronika, Oppová Pavlína, Hordějčuková Kateřina, Jandová Tereza, Nosková Andrea, Šrámková Hana, Vokřálová Lenka, Havlíčková Markéta, Těšitelová Petra, Hazuková Niké, Drobníková Tereza, Venclová Martina, Macková Michaela a Pitthardová Markéta.

PaedDr. Tomáš Jarotek, vedoucí družstev