A jak jsme si vlastně užili třídenní výlet na Seči?

Všechny první ročníky vyjely na seznamovací kurz  9. - 11. září 2009.

Opravdu nás bylo poměrně dost. Od školy odjely čtyři autobusy, a světe div se, čtyři i dojely.

Až na malý zádrhel myslím, že se tam každý po svém aktivně vybil. Sluníčko nám hřálo…až moc, VEDRO!! Ale lepší než deštivé dny. Nejúžasnější bylo, když se každá třída představila svou scénkou nebo jiným dobrým nápadem.  Hymna naší třídy 1G je opravdu luxusní a jednou nás zahřeje u srdce. Riskuj a další zábava taky nebyla nadarmo, alespoň jsme se něco dozvěděli, krom toho, že asi nepatříme mezi ty nejchytřejší. Ale jako vše, tak i tohle muselo skončit. Někdo jel domů s „chrchlálkem“ jak podporoval hlasivkami svoji třídu a někdo určitý ani domu nedojel…jak říkám, malý zádrhel. Jinak sranda. Naše třída se spojila v jeden tým a jednala jako kolektiv, ale seznámení s jinými třídami se moc nevydařilo, zatím.

Napsala studentka 1 G

Více v naší fotogalerii.