Návštěva ze Slovenska

Zpráva o stáži žáků ze Slovenska

Ve dnech 11. 6. až 23. 6. nás v rámci projektu Erasmus+ navštívilo 6 žáků s odbornou učitelkou ze zdravotnické školy Lučenec. Během výměnného pobytu žáci 3. ročníku ze zdravotnické školy v Lučenci pracovali společně s žáky naší školy na ošetřovacích jednotkách chirurgické a kardiochirurgické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové.  V průběhu odborné praxe žáci navštívili také operační sály a pracoviště Emergency. Ve volných chvílích si prohlédli naše město, navštívili koupaliště Flošna, Planetárium a o víkendu se jeli podívat do ZOO Dvůr Králové. Při zpáteční cestě si prohlédli Kuks.

 Po 14 dnech pobytu odjeli domů se spoustou nových zkušeností, zážitků a přátelství. A my se těšíme, že příští rok navštívíme Zdravotnickou školu v Lučenci.

Přiložené soubory: 
PřílohaVelikost
Image icon 20180611_104424.jpg3.01 MB
Image icon 20180611_104450.jpg2.94 MB