Kronika - školní rok 2016/17

Exkurze - Velká vizita!

Jun
30

Dne 29. 6. se třída 3. A zúčastnila výstavy v Muzeu východních Čech v Hradci Králové na  téma Velká vizita! Expozice zachycuje historii zdravotnictví a sociálně zdravotní péče v Hradci Králové, především v období první republiky. Výstava se nám všem líbila. Vřele doporučujeme všem!

                                                                                                                             Mgr. Renata Jiránková

Posted By jiran číst dál

Turnaj v ringu ( I.ročník) a brannballu(II.ročník)

Jun
30

Ve středu 28.6. a ve čtvrtek 29.6. 2017 se uskutečnily tradiční  turnaje v ringu a brannballu, kterých se účastnili žáci všech I. a II. ročníků.Vítězným týmům byl předán putovní pohár a drobné ceny. Oba turnaje proběhly v duchu fair play , atmosféra byla výborná a všichni se těšíme na další ročníky.

Posted By gebrt číst dál

Hrajeme si hlavou

Jun
28

Ve čtvrtek a v pátek dne 22.6. a 23. 6. 2017 se naše zdravotní škola zúčastnila akce Hrajeme si i hlavou. V našem stánku jsme předváděli fyzikální pokusy, které si návštěvníci mohli sami vyzkoušet. Mimo jiné si mohli vyrobit jednoduchý elektromotor. Návštěvníkům se pokusy velmi líbily. U stánku se prostřídalo mnoho mladých i starších lidí, kteří se do předvádění pokusů aktivně zapojili. Celá akce se nesla v pozitivním duchu a byly to příjemně strávené dny. 

Posted By reifp číst dál

Soutěž první pomoci Jihlava

Jun
27

Zpráva ze soutěže první pomoci

 

SZŠ a VOŠ Jihlava pořádala již tradičně 21. 6. - 22.6.2017  23. ročník soutěže první pomoci. Soutěže se zúčastnilo 36 soutěžních družstev ze zdravotnických škol z celé republiky a také soutěžní družstva ze Slovenska, Rakouska a Německa. Soutěž se konala v krásném prostředí v obci Mladé Bříště. Vše bylo velmi pečlivě připraveno a organizováno. Soutěžící plnili úkoly na 7 stanovištích, kde na ně čekaly zajímavé situace – dopravní nehoda, pád ze skály, srážka cyklistů v lese, nevydařený večírek německých turistů a další.

Posted By dlaba číst dál

Katka Nepovímová v celostátním kole SOČ - Chemie

Jun
26

Jak jsem se dostala do Boskovic

Posted By dostal číst dál

Příběhy bezpráví

Jun
23

I v letošním školním roce proběhla na naší škole přednáška a následná beseda k programu Příběhy bezpráví, který organizuje "Jeden svět na školách".                                

Posted By veselk číst dál

Podpora přírodovědného vzdělávání pokračuje

Jun
21

Projekt - Podpora přírodovědného vzdělávání – udržitelnost

 

Posted By stind číst dál

Paintball

Jun
15

S holkama z domova mládeže jsme si chtěly konec školního roku užít a zažít adrenalin. Rozhodly jsme se spojit zážitek i s fyzicky náročnější aktivitou, což splňoval paintball. Paní vychovatelka Hovorková nám zařídila vše potřebné a 12. 6. jsme vyrazily. Pak již bylo jen na nás, jakým způsobem se do hry "položíme". V plné výzbroji jsme se vrhly do nepřehledného lesního terénu a snažily se zneškodnit protivníky. Hra byla velmi náročná, ale úžasná. A těch pár modřin? Ty stály za to. Děkujeme instruktorivi za přesné instrukce ke hře. Paní vychovatelce děkujeme za splněné přání.

Posted By kujalova číst dál

BODY EXHIBITION 1.B

Jun
13

Dne 7.6.2017 se naše třída 1.B zúčastnila s paní učitelkou Makarovovou výstavy „Body exhibition“ v Praze. Jedná se o výstavu reálných těl, kde do puntíku bylo všechno dokonale zobrazeno.  Vše jsme postupně prošli a dopodrobna popsali. Prováděla nás milá medička, která nám vše společně s paní učitelkou Chrzovou vysvětlila, ale zároveň se nás ptala na otázky, na které bychom měli z prvního ročníku již znát odpověď. Celé to bylo rozděleno do několika místností a každá byla zaměřena na jinou část těla např.: kostra, svalová soustava, vylučovací aj.

Posted By ouhrabkova číst dál

Veletrh vědy 2017

Jun
12

       V pátek 9.6. 2017 se někteří studenti z tříd  1.E, 1.G a 2.G zúčastnili Veletrhu vědy na pražském výstavišti v Letňanech.
       K vidění toho bylo opravdu mnoho - fyzika, chemie, biologie, medicína, kriminalistika, dokonce i virtuální realita, archeologie, robotika nebo molekulární kuchyně.  Přesto, že jsme měli více než 3 hodiny na prozkoumání všech stánků, stihnout se vše bohužel nedalo. Příště bychom potřebovali alespoň půl dne.

Posted By reifp číst dál

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Kronika - školní rok 2016/17