Kronika - školní rok 2014/15

Do Bruselu a ještě dál!

Jul
13

Ve dnech 23. -26. 6. 2015 proběhla Studijní cesta do Bruselu, pořádaná europoslancem panem Tomášem Zdechovským. Měla jsem štěstí, že jsem se mohla tohoto pobytu účastnit.

Posted By lamic číst dál

Ocenění nejlepších žáků školy za školní rok 2014/2015

Jun
30

V pátek 26.6.2015 byli v aule naší školy již podruhé oceněni výjimeční žáci střední zdravotnické školy. Nebyli to jen Ti, kteří mají výborný prospěch, ale i ti, kteří pomáhají svým spolužákům, klientům na praxi, nebo se jim podařilo napsat a obhájit zajímavou práci, nebo uspěli v nějaké sportovní soutěži…

Jednotlivé třídy spolu se svými třídními učiteli zvolily ze svého středu spolužáky, které by chtěly ocenit. Právě oni pak převzali poděkování ředitelky školy a triko s logem školy.

Posted By admin číst dál

Školení 3.H

Jun
29

Dne 20. 3. 2015 proběhlo v rámci předmětu Zhotovování stomatologických protéz první ze série školení našich bývalých absolventů na téma "Kontrola otisků a precizní zhotovení pracovních modelů".

Vyučující: Bc. Petra Doubravová, Bc. Monika Pitterová, Bc. Lenka Čechová

 

 

Posted By doubr číst dál

Školní výlet 1.H

Jun
29

Ve dnech 23. – 24. 6. 2015 jsme vyjeli se třídou 1.H na školní výlet do kempu Jinolice, kde jsme byli ubytováni v chatkách a odvážlivci ve stanech. Jinolice se nachází v srdci Českého ráje na okraji Prachovských skal a Jinolických rybníků. Doprava byla zajištěna vlakem a stravování si každý zajišťoval sám.

Posted By doubr číst dál

Exkurze Šumava 2015

Jun
26

Dne 22. června jsme ráno vyrazili za doprovodu učitelů na třídenní pobyt v pohoří Šumava. První dlouho očekávanou zastávkou byl Český Krumlov. Prošli jsme si jeho typické úzké uličky plné obchůdků se suvenýry. Nejvíce se nám však líbil areál zámku. Čekal na nás medvěd, který „hlídal“ před bránou. Výhled z věže, na kterou jsme vyšlapali několik desítek schodů, jsme poctivě vyfotografovali. Další síly jsme načerpali v rozkvetlých zahradách s otáčivým hledištěm.

Posted By stind číst dál

Dětský den s programem Zdravý úsměv

Jun
25

Stomatologická klinika FNHK uspořádala dne 1. 6. 2015 dětský den
s programem Zdravý úsměv v prostorách OC Atrium HK.

Posted By hudec číst dál

21. ročník Soutěže první pomoci

Jun
23

 Ve dnech 17.6. - 18.6. 2015 se naši žáci zúčastnili soutěže v poskytování první pomoci. 35 družstev z ČR, Slovenska, Německa a Rakouska se v okolí obce Mladé Bříště vžilo do role "záchranářů". Žáci poskytovali první pomoc na šesti stanovištích v terénu (např. les, náves, stodola, hospoda) s improvizovanými pomůckami. Součástí soutěže bylo také stanoviště, kde museli žáci prokázat svoji fyzickou zdatnost, zde jsme jako jediné soutěžní družstvo obdrželi plný počet bodů. Celkově se náš tým se 142 body umístil na krásném druhém místě.  Velitel Lukáš Háze také získal titul NEJLEPŠÍ VELITEL.

Posted By Anonymous (neověřeno) číst dál

Stáž v Berlíně

Jun
18

V rámci projektu Erasmus+ EuroCure vyjely čtyři studentky naší školy na 6týdenní stáž do Berlína.

První týden absolvovaly přípravný kurz německého jazyka a dále pokračují stáží v nemocnicích VIVANTES IBBC.

Po 3 týdnech studentky navštívily v Berlíně učitelky za účelem Job-Shadowingu. Zároveň v Berlíně probíhala projektová jednání o dalších možnostech studia a odborných stáží našich studentů v Berlíně.

Posted By dlaba číst dál

Fyzikální konference Elixír do škol

Jun
15

Ve dnech 15. – 17. 5. 2015 proběhla na naší škole fyzikální konference Elixír do škol. Akce se zúčastnilo celkem 167 účastníků. Proběhlo 40 dílen a 4 zajímavé přednášky. Devadesát sedm procent účastníků hodnotilo konferenci jako vynikající / velmi dobrou akci, 99 % účastníků by akci doporučilo dále svým kolegům, 99 % účastníků by chtělo, aby konference proběhla i příští rok.

Posted By reifp číst dál

Plavecké soutěže v bazénu

Jun
15

Dne 10. 6. 2015 proběhlo ve večerních hodinách soutěžní klání v plaveckých soutěžích. Soutěžící z DMH a DMK se utkali v disciplínách: plavání na čas a lovení puků. Atmosféra byla vynikající. Nešlo o výsledky, ale o dobrou zábavu a pohodu. Akce podpořila celoroční snahu DM o začleňování sportovních aktivit do běžného volného odpoledne žáků. Akce se konala za podpory Královéhradeckého kraje v rámci realizace projektu „Volný čas jako prevence patologického jednání dětí a mládeže“. Další aktivity budou pokračovat.

Mgr. Monika Foralová - vychovatelka DM

Posted By kujalova číst dál

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Kronika - školní rok 2014/15