Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

čtvrtek 21.6.2018  |  lichý  |

 chýbajúci
Brendlová (0..13), Dlabáčková (0..6), Dohnalová (0..13), Dostál (0..13), Heřmanová (0..13), Hornychová (0..13), Chrzová (5..13), Jiránková (0..13), Makarovová Ouhrabková (2..4), Matějovská (0..13), Říhová (0..13), Strausová (0..13), Strnadová (0..13), Šafaříková (0..13), Šín (0..13), Štindl (0..13), Trejtnarová (0..13), Trundová (0..13), Vágnerová (0..13), Vojtová (0..13),  
3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.H, 3.L, 1.E (1..4), 1.G (1..4), 4.E, 4.G, 1.P, 2.P, 3.P, 1.K, 1.Z, 3.Z, 1.U, 2.U, 3.U, 1.F, 2.F, 3.F,  
127, 221, 227, 222, 316, 318, 403, 405, 230, byt, 120, 121, 129, 205, 207, 208,  


 zastupovanie
hodina chýbajúci trieda skupina predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
1   1.G   exkurze   Poláková - odb N 1-4. hodina - exkurze "záchranka"
1   1.E   exkurze   Plašilová N 1-4. hodina - exkurze "záchranka"
6   2.B c VOP 314 Rezková   celá třída 6-7. hodina - exkurze RHB FN
5 Chrzová 1.L   JCE 220 Barborková N  
0 Dostál 1.E Dm CHE 121      
1 Dostál 1.E Dm CHE 121      
4 Hornychová 2.B Dm JAN 112 Brychtová M  
5 Hornychová 2.A Dm JAN 313 Brychtová M  
6 Hornychová 1.A Pm JAN 307 Hošková M  
1 Heřmanová 1.G Pm PRP 313      
2 Heřmanová 1.G Dm PRP 313      
3 Heřmanová 1.E Dm PRP 324      
4 Heřmanová 1.E Pm PRP 220      
3 Matějovská 1.B b VOP 314     3-4. hodina - rozdělit do skupin a,c
2 Makarovová Ouhrabková 1.B Pm IKT 309 Rundová N  
3 Makarovová Ouhrabková 3.E   MAT 320 Barborková N  
2 Říhová 2.H   MAT 307 Poláková M  
5 Říhová 3.G Pm MAT 109 Petráňová N  
6 Říhová 1.E   FYZ 110 Zlatovský P  
8 Říhová 1.B   MAT 219     odpadá, DSP
6 Strnadová 3.G   PSK 319 Poláková - odb N  
1 Štindl 1.L   BIO 127     odpadá, DSP
5 Štindl 1.G   CHE 319     odpadá, DSP
7 Štindl 1.G Dm CHE 120     odpadá, DSP
8 Štindl 1.G Dm CHE 120     odpadá, DSP
4 Trundová 1.C   PRP 307 Leláková M  


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
  1 1.F FKL ERG 129 1-3. hodina - zkoušky
120 0 3.E SEB RU 109  
120 1 3.E SEB RU 109  
120 9 1.L LAT SL 109  
120 10 1.L LAT SL 109  
121 8 1.C CHE SL 109  
127 2 3.G BIO GE 110  
127 3 3.G OBN LA 110  
127 4 3.G JNE PN 114  
127 5 1.C CHE SL 110  
127 6 1.E MAT RI 110  
127 7 1.E FYZ ZL 110  
127 8 2.A FYZ ZL 110  
205 6 2.A JAN SV 114  
222 3 2.E JAN KE 315  
227 1 1.B IKT OU 309  
227 2 1.B IKT OU 309  
227 3 2.B IKT HO 219  
227 4 2.B IKT HO AU  
227 5 2.A IKT MU 315  
227 6 2.A IKT HO 315  
230 5 3.G JNE CR 114  
230 6 2.E JNE PN 109  
316 1 1.C SOM CB 110  
316 2 1.C SOM CB 109  
316 5 1.B TEO LN 307  
316 8 3.E ZKO RE 312  
316 9 3.E ZKO RE 312  
318 1 2.E BIO GE 219  
318 2 2.E OBN LA 319  
318 3 1.C JAN VA 325  
318 5 1.L SOM CB 220  
318 7 1.A JLA JR 112  
403 5 1.A PRP BI 309  
405 3 1.C JAN NA 323  
405 4 1.L JAN VA 110  
byt 4 2.B JAN HN 112  
byt 5 2.A JAN HN 313  
byt 6 1.A JAN HN 307  
20.6.2018 7:08  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk