Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

čtvrtek 17.5.2018  |  sudý  |

 chýbajúci
Barborková (0..6), Bischofová (1..2), Brychtová (0..13), Buršík (0..13), Dohnalová (0..13), Doksanská (0..13), Dostál (2..4), Doubravová (5..5), Gebrtová (0..6), Jarotek (0..6), Makarovová Ouhrabková (3..4), Matějovská (4..5), Musílková (3..4), Pitterová (5..5), Rezková (6..6), Rundová (0..13), Strausová (1..2), Strnadová (0..6), Šafaříková (4..6), Štindl (2..5), Takáčová (1..4), Zemanová (0..13), Zlatovský (1..4), Jirousek (0..13),  
4.A, 4.B, 4.H, 3.L, 2.G, 4.E, 4.G, 1.P, 2.P, 1.K, 1.U, 3.F,  
127 (0..13), 312 (0..13), 315 (0..13),  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda skupina predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
  4 3.P Pm JAN 220 Hošková M přesun z 6. hod.
Barborková 1 2.A   LVE 319 Melezínková M, N  
  2 1.L   LVE 112 Melezínková M, N  
  6 3.A   LVE 219 Munzar M, N  
Brychtová 4 3.P Dm JAN 221     odp., ŘS
  6 3.P Dm JAN 318     odp., ŘS
Buršík 3 2.A Dm TEV T2 Strausová P  
  4 2.A Dm TEV T2 Strausová M, P  
  6 1.L Dm TEV T1     odpadá, pauza na oběd
  9 3.B Pm TEV HR     odpadá
Doksanská 1 2.B Dm TEV T1     odpadá
  2 2.B Dm TEV T1     odpadá
  3 2.A Pm TEV T1 Strausová P  
  4 2.A Pm TEV T1 Strausová M, P  
  6 1.L Pm TEV T2     odpadá, pauza na oběd
  7 3.G Dm TEV T3     odpadá, pauza na oběd
  8 2.H Dm TEV T1     odpadá
  9 2.H Dm TEV T3     odpadá
Jirousek 4 2.U   SPR 316 Doubravová M, N STO bude nahrazeno, místo toho SPR za 24.5.
Gebrtová 1 2.E   BIO 318     odp., DSP
  2 3.G   BIO 109 Chrobáková M, N SP
Jarotek 1 2.B Pm TEV T2     odpadá
  2 2.B Pm TEV T2     odpadá
  4 1.F   JLA 121     odp., ŘS
Matějovská 4 1.B b VOP 314 Lankašová S Spojiť s VOP 1.B 314
Musílková 3 1.A   MAT 220 Činčurová M, N SP
  4 1.G   MAT 319 Špáta P  
Makarovová Ouhrabková 3 3.E   MAT 320 Polívková N SP
  4 3.B Dm FYZ 222 Vodičková N SP
Rezková 6 2.B a VOP 313 Benešová S Spojiť s VOP 2.B
Rundová 0 3.E 1 SEB 120     odp., DSP
  1 3.E 1 SEB 120     odp., DSP
  4 3.E   ZKO 320 Rezková M BIO - DSP, přesun ZKO z 9. hod.
Strnadová 6 3.G   PSK 319 Leláková M, N  
Šafaříková 4 3.A b OSN F2     4.-5. hod. pod vedením staniční sestry
Štindl 5 1.G   CHE 319 Vágnerová P  
Takáčová 3 1.L   MAT 112 Říhová P  
Zemanová 0 3.A a OSN F1     0.-5. hod. pod vedením staniční sestry


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
  2 3.F JAN PL 405 zkoušky
127 1 1.L BIO ST 219  
127 2 3.G BIO GE 109  
127 3 3.G OBN LA 219  
127 4 3.G JNE PN 114  
127 5 1.C CHE SL 112  
127 6 1.E MAT RI 220  
127 7 1.E FYZ ZL 316  
127 8 2.A FYZ ZL 318  
312 0 2.U JAN PL 405  
312 1 1.A OBN SN 220  
312 7 3.A OBN SN 319  
315 2 1.B JAN VA 230  
315 3 1.F JAN LC 208  
315 4 1.L JAN NA 205  
315 8 2.H JAN VO 109  
16.5.2018 9:15  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk