Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

středa 16.5.2018  |  sudý  |

 chýbajúci
Barborková (0..6), Benešová (4..4), Bischofová (5..5), Brychtová (0..13), Dlabáčková (1..2), Dohnalová (0..13), Doksanská (0..13), Gebrtová (0..6), Chrzová (3..5), Jarotek (0..6), Jiránková (1..4), Lankašová (4..5), Makarovová Ouhrabková (4..4), Musílková (1..2), Rezková (4..5), Rundová (0..13), Říhová (1..2), Strausová (1..4), Strnadová (0..6), Šafaříková (5..5), Takáčová (3..3), Václavíková (0..13), Vasilevská (1..3), Zemanová (0..13), Zlatovský (3..4),  
4.A, 4.B, 4.H, 3.L, 2.G, 4.E, 4.G, 1.P, 2.P, 1.K, 1.U, 3.F,  
127 (0..13), 312 (0..13), 315 (0..13),  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda skupina predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
  1 3.A   PSK 220 Benešová N náhrada výuky
  1 3.P Dm OPS   Poláková - odb M 1.-3. hod. náhrada za 11.5. ve FN
  1 3.P Pm OPS   Plašilová M 1.-3. hod. výuka ve FN, náhrada za 11.5.
  2 3.A   PSK 220 Benešová N náhrada výuky
  2 3.U   STO 320 Jirousek   odp., bude nahrazeno
  4 3.P   MUO Fn Trejtnarová N PAL bylo odučeno, místo toho MUO
  5 3.A Pm JAN 405 Náhlovská M, N přesun ze 3. hod.
  5 3.P   MUO Fn Trejtnarová N PAL bylo odučeno, místo toho MUO
  6 3.Z   HHT 318 MRÁZ N  
  7 2.U Dm ZSP 323 Pitterová M 7.-13. hod. náhrada za 18.5.
  7 2.U   IKT 227 Horáková   odp., bude nahrazeno 31.5.
  7 3.Z   HHT 318 MRÁZ N  
  8 1.Z   HHT 316 MRÁZ N  
  9 1.Z   HHT 316 MRÁZ N  
Bischofová 5 3.B a OSN F1     pod vedením staniční sestry
Barborková 1 1.L   JCE 219 Munzar N  
  5 3.A   LVE 219     odp., DSP
  6 2.A   JCE 307     odp., DSP
Benešová 4 2.A b VOP 314 Štindl M, N Miesto CHE 2.G 127
Dohnalová 5 2.A   OZP 307     odp., DSP
Gebrtová 2 3.G Pm TEV T2     odp.
  3 3.G Pm TEV T2     odp.
Jiránková 3 1.A   SOM 318 Dlouhá M, N  
  4 1.A   SOM 318 Dlouhá M, N  
Jarotek 2 1.C   DEJ 307 Lacman P  
Musílková 1 1.A   MAT 318 Takáčová P  
  2 1.G   MAT 319 Takáčová P  
Makarovová Ouhrabková 4 1.C Dm IKT 221 Musílková M, N  
Rezková 4 3.B b OSN F2     4.-5. hod. pod vedením staniční sestry
Rundová 1 2.A   BIO 316 Štindl P  
  2 1.E Dm TEV T1 Makarovová Ouhrabková N  
Strnadová 2 2.A   PSK 110 Leláková N  
  3 2.A c VOP 313 Šafaříková S Spojiť s VOP 2.A 309
  4 2.A c VOP 313 Šafaříková S Spojiť s VOP 2.A 309
  6 2.B   VNL 318 Vojtová M výměna hodin s PSK
Václavíková 1 2.E   PSK IH     odp., DSP
  2 2.E   PSK IH     odp., DSP
  7 1.Z Pm PSK 316     odp., ŘS
Zemanová 5 1.A   TEO 318 Jiránková N  
  6 3.A Dm VOP 313 Benešová S Spojiť s VOP 3.A
  7 3.A Dm VOP 313 Benešová S Spojiť s VOP 3.A


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
127 0 2.A CHE ST 316  
127 1 2.A BIO RU 316  
127 2 1.L CHE VG 220  
127 3 1.L CHE VG 220  
127 5 1.G ZEM CI 320  
127 7 1.L JLA JR 307  
127 8 1.L OBN SN 219  
312 1 3.E JCE HJ 307  
312 5 2.B OBN LA 112  
312 6 2.B PSK SD 318  
312 7 1.Z PSK VC 316  
312 8 3.B VOP BI 307  
315 0 2.U JAN PL 109  
315 3 1.F JAN LC 222  
315 4 1.F JAN LC 222  
315 5 2.U JAN PL 405  
315 6 2.U JAN PL 405  
315 7 1.C JAN NA 109  
15.5.2018 8:10  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk