Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

úterý 19.6.2018  |  lichý  |

 chýbajúci
Brychtová (0..3), Dostál (0..13), Doubravová (0..6), Heřmanová (0..13), Horáková (1..4), Hošková (0..3), Matějovská (0..13), Náhlovská (6..9), Pitterová (0..13), Poláková (4..9), Strausová (0..13), Strnadová (0..13), Šafaříková (0..2), Trejtnarová (0..13), Trundová (0..13), Vágnerová (0..13), Vasilevská (0..3), Vodičková (0..13), Vojtová (0..13),  
2.B (6..7), 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.H, 3.L, 1.E (5..7), 1.G (5..7), 4.E, 4.G, 1.P, 2.P, 3.P, 1.K, 1.Z, 3.Z, 1.U, 2.U, 3.U, 1.F, 2.F, 3.F,  
112 (6..7), 127, 219 (8..13), 220 (8..13), 221 (8..13), 227, 222, 312 (8..13), 307 (8..13), 316, 318, 319, 320, 403, 405, 230, byt, 120, 121, 129, 205, 207, 208,  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda skupina predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
  3 1.L Dm PRP 227 Poláková - odb M přesun z 2. hod.
  4 1.L Dm JAN 227 Vasilevská M přesun z 1. hod.
  6 1.E     112     6.-7. hod. beseda Afrika
  6 2.B     112     6.-7. hod. beseda Afrika
  6 1.G     112     6.-7. hod. beseda Afrika
  8 3.E, 3.G   SEF 323 Zlatovský M přesun z 9. hod.
Činčurová 5 1.G   ZEM       odp., pauza na oběd
Dostál 1 1.A   CHE 127     odp., DSP
  2 2.H   CHE 112 Štindl P  
  5 2.E   BIO 112 Gebrtová M CHE - DSP, náhrada BIO
  8 3.E, 3.G 2 SCH 120     odp., DSP
  9 1.E   CHE 112     odp., DSP
Matějková 7 2.H   PAT       odp., bylo odučeno
Hošková 2 2.G Pm JAN 315 Hornychová M, P  
Horáková 1 1.L Pm IKT 221     1.-2. hod. odp., DSP Moodle
  3 1.L Dm IKT 227     odp., DSP Moodle
  4 1.L Dm IKT 227     odp., DSP Moodle
Náhlovská 7 3.E Pm KJA 114     odp., DSP
Makarovová Ouhrabková 9 1.B Dm IKT 221     odp., DSP Moodle
Polívková 5 1.E   DEJ       odp., pauza na oběd
Reif 8 2.G Dm IKT 227     odp., DSP Moodle
Strnadová 1 2.A c VOP 313 Benešová S Spojiť s VOP 2.A 314
  2 2.A c VOP 313 Benešová S Spojiť s VOP 2.A 314
  5 3.G   PSK 110 Dohnalová P  
  6 3.E   PSK 110 Dohnalová P  
  8 2.B   PSK 109     odp., DSP
Šafaříková 1 2.A a VOP 309 Jiránková N  
  2 2.A a VOP 309 Jiránková N  
Vasilevská 1 1.L Dm JAN 324     přesun na 4. hod.
  3 2.G Dm JAN 325 Svidenská P  
Vodičková 4 2.B Pm JAN 325 Brychtová M, P  
  8 2.H Pm JAN 315     odp., DSP
Zemanová 1 2.E   OCP 312     odp., bylo odučeno


 náhrada za učebňu
učebňa hodina trieda predmet vyučujúci náhradná učebňa poznámka
120 5 2.A CHE ST 114  
120 6 2.A CHE ST 114  
127 2 2.H CHE DS 112  
127 3 2.H BIO GE 112  
127 8 1.E BIO ST 112  
127 9 1.E CHE DS 112  
205 4 3.G JAN SV 315  
208 3 3.E KJA HN 323  
208 4 3.E JAN HN 324  
208 6 1.A JAN HN 315  
219 8 1.G FYZ ZL 110  
220 8 2.A DEJ PN 109  
220 8 3.E, 3.G SEF ZL 323  
222 1 3.E FYZ ZL 323  
222 2 3.E FYZ ZL 323  
222 5 2.A FYZ ZL 309  
222 6 2.A FYZ ZL 309  
222 8 2.E FYZ TA 313  
222 9 2.E FYZ TA 313  
227 1 3.E IKT RP 307  
227 2 3.E IKT RP 307  
227 5 2.G IKT RP 307  
227 6 2.G IKT RP 307  
227 7 2.G IKT RP 307  
230 2 2.G JNE CR 324  
230 3 3.E JNE PO 324  
230 5 2.B JAN HN 315  
230 6 3.G JNE PN 314  
230 7 2.E JNE PN 315  
307 1 1.C MAT MU 110  
307 2 1.C JLA JR 110  
307 5 1.C LVE SN 220  
312 8 1.L VEZ PS 309  
316 1 1.B PRP PH 112  
316 2 1.B OBN SN 220  
316 3 1.B JLA JR 110  
318 1 2.H MAT RI 109  
318 2 1.A LVE ME AU  
318 3 1.A MAT MU 307  
319 1 1.G JCE SN IH  
319 2 1.G MAT MU IH  
319 3 1.G CHE ST IH  
319 4 1.G BIO RU IH  
320 1 2.B JCE BJ IHk  
320 2 2.B MAT OU IHk  
320 3 2.B DEJ PN IHk  
320 4 2.E BIO GE 112  
320 5 2.E CHE DS 112  
403 3 2.G JAN VA 325  
403 4 3.G JAN KE 114  
403 4 1.L PRP PH 323  
403 5 1.L PRP PH 314  
403 6 1.C JAN VA 313  
405 1 1.L JAN VA 324  
405 4 2.B JAN VO 325  
405 7 2.E JAN KE 109  
byt 5 1.A JAN HH 313  
18.6.2018 8:48  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk