Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové

úterý 13.2.2018  |  lichý  |

 chýbajúci
Brychtová (0..13), Buršík (0..13), Čechová (0..13), Činčurová (0..13), Dohnalová (0..13), Gebrtová (0..13), Heřmanová (0..13), Hornychová (0..13), Strnadová (0..13), Šafaříková (0..13), Takáčová (7..13), Zemanová (0..13),  
1.C, 1.E, 3.P, 3.Z, 2.U, 2.F,  


 zastupovanie
chýbajúci hodina trieda skupina predmet učebňa zastupujúci typ zastupovania poznámka
  0 3.U Dm ZSP 325 Brendlová M 0.-6. hod., náhrada za 1.2.
  3 3.A   JCE 220 Barborková S celá třída
  4 3.A   FYZ   Takáčová S celá třída exkurze do vodní elektrárny Hučák
  6 3.E Pm KJA 110 Náhlovská M přesun ze 7. hod.
  7 3.E, 3.G 2 SCH 120 Dostál M přesun z 8. hod.
  8 4.A Dm VOP 314 Chrzová M náhrada za 14.2.
  9 4.A Dm VOP 314 Chrzová M náhrada za 14.2.
Brychtová 2 4.G Dm KJA 114 Vodičková P  
  4 4.G Dm JAN 114     odp., DSP, pauza na oběd
  5 4.G Pm JAN 315 Vodičková M, P  
Buršík 4 1.B Dm TEV T1     odpadá, pauza na oběd
  9 1.G Dm TEV T2     odpadá
  10 1.G Dm TEV T3     odpadá
Čechová 0 3.U Pm ZSP 325 Brendlová M 0.-6. hod.
Činčurová 2 4.A Dm TEV T1     odpadá
  3 4.A Dm TEV T1     odpadá
  4 1.B Pm TEV T2     odpadá, pauza na oběd
  5 1.G   ZEM 319 Lacman P  
  6 4.G Dm TEV T1     odpadá
  8 1.A Pm TEV T3     odpadá
Dohnalová 7 3.B   VNL 307     odpadá, DSP
  8 3.B   VNL 307     odpadá, DSP
Gebrtová 2 3.G   LVE 109 Munzar M, N BIO - DSP
  3 2.H   BIO 127 Rundová P  
  4 2.E   MAT 320 Říhová M, N  
  6 4.G Pm TEV T2     odpadá
  7 4.G Pm TEV T3     odpadá
  8 2.E Pm TEV T2     odpadá
  9 1.G Pm TEV T3     odpadá
  10 1.G Pm TEV T1     odpadá
Hornychová 2 3.A Dm JAN 110 Poláková P  
  3 3.E Dm KJA 208 Reif N SP
  4 3.E Dm JAN 208 Poláková P  
  5 2.B Dm JAN 230 Vasilevská N  
  6 1.A Pm JAN 208 Hošková P  
  8 2.H Dm JAN 114     odp., DSP
  9 2.A Dm JAN 315     odp., DSP
Strnadová 1 2.A c VOP 313 Trejtnarová N  
  2 2.A c VOP 313 Jiránková N  
  5 3.G   PSK 110     odp., DSP, pauza na oběd
  6 3.E   PSK 110     odp., DSP
  8 2.B   PSK 109     odp., DSP
Šafaříková 1 2.A a VOP 309 Benešová S Spojiť s VOP 2.A 314
  2 2.A a VOP 309 Benešová S Spojiť s VOP 2.A 314
Takáčová 8 2.E Dm FYZ 222     odp., DSP
  9 2.E Pm FYZ 222     odp., DSP
Zemanová 1 2.E   OCP 312     odp., DSP
Zlatovský 7 3.E, 3.G 3 SEF 220 Zlatovský M přesun z 9. hod.
12.2.2018 7:16  generované programom Zastupovanie 4.1 © RNDr.Červený   www.cerveny.sk